Miért is csinálom?

Csapó Anita megosztja személyes történetét és azt, miért elkötelezett amellett, hogy másokat támogasson önmaguk megtalálásában és életük jobbá tételében.

 Mi az én küldetésem? Miért imádom?

A csillogó szempárokért! Amikor látom, hogy megtörtént a változás, rátaláltál önmagadra egy-egy konzultáció után, amikor látom, hogy ragyogsz, mert boldogság tölti el a szívedet, és tudom, hogy részese lehettem egy picit, mert elindíthattalak az utadon. A boldogságos mosolyod, ami mögött már ott van az a hatalmas nagy életenergia, világmegváltó erő. A sikersztorik, amikor kapok egy-egy visszajelzést, hogy milyen fantasztikus változások történtek az életedben. Az „Úr Isten! Tényleg!”, vagy az „Aha” élményekért. Azért az igazi örömért az arcodon, amikor beszámolsz róla, hogy valami igazán nagyon jó dolog történt.

Igen! Ezekért érdemes csinálni, mert feltölti a lelkemet szeretettel, örömmel, boldogsággal, hogy pici fényt vihettem valaki életébe, hogy egyre többen és többen legyenek boldogok, és találjanak rá a saját útjukra, hogy csillogjanak azok a gyönyörű szempárok, hogy ragyogjanak az arcok az örömtől. Nagyon felemelő ezt látni, és érezni.

Szeretettel megosztom veled az első ThetaHealing konzulensi siker sztorimat, mely egy nagyon kedves vendégemről, Zsuzsáról szól. Nagyon szerettek volna már babát a párjával, össze is jött könnyedén, viszont ahogy növekedett Zsuzsa pocakja, egyre több és több félelem volt benne. Mindig amikor elmondta nekem, hogy mi a problémája, próbáltam feltérképezni a félelmei gyökerét, megnyugtatni, más nézőpontot mutatni Neki. Olyankor mindig feltöltődött boldogsággal, hogy minden rendben lesz. Az alábbi levelet, ajánlást tőle kaptam:

„Anita személyében egy nagyszerű embert ismerhettem meg, aki tiszta szívből próbál segíteni másokon. Bármilyen problémával is fordultam hozzá, azonnali választ és segítséget kaptam. Mindig tud más nézőpontot, más rálátást mutatni, amitől a lelkiállapotom azonnal kiegyensúlyozottabb és sokkal boldogabb lesz. Ezért végtelenül hálás vagyok neki. Köszönöm a sok Feltétel Nélküli Szeretet energiát, amit küldeni szokott felém és aminek nyugtató hatását azonnal érezni szoktam.”

Ez az én motivációm, a miértem, az örömpillanatom. Ezért érdemes volt. Imádok fényt vinni az emberek életébe.

Oszd meg!

Több cikk

Férfi otthon edz online személyi edzés keretében – NitaCenter

Mi az, amit megálmodtál magadnak?

Milyen az a test, amiben igazán jól érzed magad? A személyi edzés nem a büntetésről szól — hanem arról, hogy jót akarsz magadnak. Csapó Anita személyi edző arról ír, hogyan segít megtalálni az örömöt a mozgásban, megszüntetni a fájdalmakat, és végre magadra is időt szánni.

Küldj üzenetet!